10. Türkiye Emok Festivali
 Ana Sayfa
 İletişim
 Duyurular

10. EMOK Türkiye Motosiklet Festivali

2011 Eskişehir /Musaözü

Fotoğraf Yarışması


SON KATILIM 31 TEMMUZ 2011

10 Yıldır aralıksız yapılan ve Türkiye’nin en fazla motosiklet kullanıcısını bir araya getiren platformu olan, geleneksel EMOK Türkiye Motosiklet Festivali, yine bu senenin en geniş paylaşım ve dayanışma platformu oldu.

Dört gözle beklenen ve 30 Haziran – 3 Temmuz arasında Eskişehir-Musaözü’nde çok keyifli doğal bir ortamda gerçekleşen 10. EMOK Türkiye Motosiklet Festivali, Türkiye’nin çok çeşitli bölgelerinden gelen motorcu kardeşlerimizin kucaklaşmasına ve hasret gidermesine imkan sundu.

Giderek kurumsallaşan festivalin yarattığı katma değeri sektöre hizmet vermekte olan firmalar başta olmak üzere tüm ilgilenenlerle paylaşmaya –her zaman olduğu gibi– hazırız.

FOTOĞRAF YARIŞMASI KURALLARI:

EMOK ve Kızıltoprak Honda Sponsorluğunda yapılacak fotoğraf yarışmasına sadece 10. EMOK festivalinde çekilmiş olan fotoğraflarla katılabilecektir.

Yarışmada fotoğraflar iki ayrı kategoride değerlendirilecektir.

1. Gurup değerlendirmede; tüm fotoğraflar arasından seçilecek ilk üç fotoğrafa EMOK’un belirlemiş olduğu aşağıda yazılı hediyeler verilecektir.

2. Gurup değerlendirmede; tüm fotoğraflar Kızıltoprak Honda Jürisi tarafından değerlendirilerek seçilecek ilk üç kişiye firmanın aşağıda yazılı ödülleri verilecektir.

Yarışmaya katılan fotoğraflar ön elemeye tabii tutulacak, finale kalanlar 1 Ağustos – 14 Ağustos arasında EMOK resmi web sitesinde (www.emok.org) oylamaya sunulacaktır. Sonuçlar 18 Ağustos 2011’de yine resmi web sitemizde yayınlanacaktır.

Dereceye girenler dahil gönderilen tüm fotoğrafların yayın, kullanım ve her türlü fikri mülkiyet hakları, EMOK’a ait olacaktır.

KATILIM:
Festival alanına gelerek kayıt yaptırarak tüm 18 yaşını doldurmuş motor severler katılabilir.

Bir yarışmacı toplamda en fazla 6 fotoğraf ile katılabilir, bu fotoğraflar tek bir kategoride olabileceği gibi her iki gurup için ayrı ayrı da olabilir.

Fotoğraflar Festival sırasında çekilmiş olmalıdır. Farklı zamanda çekilmiş olanlar kabul edilmez. 

Çekim tarihleri ve fotoğraf hakkında en az bir cümlelik açıklama ekinde belirtilmelidir.

Katılım renkli ya da siyah beyaz dijital fotoğraflarla olabilir. Fotoğraflar dijital çekilmiş olabileceği gibi film ya da opaktan tarama da olabilir. Dijital dosyalar, kısa kenarı 1024 piksel olan ve 1 MB'ı geçmeyecek bir boyutta JPEG formatında fotograf2011@emok.org e-mail adresine 31 Temmuz tarihine dek gönderilebilir. Dereceye giren fotoğrafların orijinal boyuttaki dosyaları istenecektir.  Dijital dosyaların orijinalleri PNG, JPEG ya da RAW formatında ve kısa kenarı en az 1280 piksel olmalıdır. Her bir kategorinin fotoğrafları o isimde açılacak ayrı bir klasöre konmalıdır. İlgili klasör içerisine konacak metin ya da Word belgesi içine yarışma kategorisi, festival kayıt numarası, ad, soyadı, adres ve telefon numarası yazılması gerekmektedir. Gerekli bilgiler, bir fotoğraf programı kullanılarak fotoğrafın içine de girilebilir. 

ÖDÜLLER:

EMOK Ödülleri:
1. Baytekin’den Garmin 500 Değeri:  800 TL
2. The North Face  ürün Değeri:  400 TL
3. The North Face sırt çantası Değeri:  190 TL

Kızıltoprak Honda ödülleri:
1. 500 TL karşılığı ürün
2. 250 TL karşılığı ürün
3. 100 TL karşılığı ürün

Bu sayfa 18361 kez görüntülenmiştir.