10. Türkiye Emok Festivali
 Ana Sayfa
 İletişim
 Duyurular

Aşağıdaki kısa notları, festival katılımcılarını bilgilendirmek ve işlemleri kolaylaştırmak amacı ile hazırlanmıştır.

Motosikletle alanın ana giriş kapısına geldiğinizde, hızınızı azaltınız ve durmadan  sizi karşılayan jandarmaya selam vererek yola devam ediniz.

Otomobil veya karavan ile geliyorsanız, ana giriş kapısına geldiğinizde durunuz. Jandarmaya festival konuğu olduğunuzu belirtiniz.  

Yaklaşık 1.5 km sonra Festival Kapısına geleceksiniz.

Festival Kapısındaki görevliler sizi karşılayacaklar. Motosikletinizden inmeden, kişi başı 20 TL festival giriş ücretini alacaklar. Size içinde manyetik giriş kartınız bulunan,  bir boyun anahtarlığı verecekler. Beraberinde size katılımcı yönlendirme broşürü ile Festival alanını tanıtan, Alan tanıtım broşürü de verilecektir.

Giriş Festival alanında manyetik giriş kartınıza para yüklemesi yaptıracak ve tüm festival boyunca bu kart ile harcama yapacaksınız.
Kayıt öncesinde kartınızı kaybetmeniz durumunda,  festival alanına olağan şekilde giriş yaptığınızı bilemediğimiz için, tekrar festival giriş ücreti ödeyerek yeni kart  alabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Sizin için hangisi uygun ise, tabelalar yardımı ile motorlu çadır alanı veya motorsuz çadır alanını bulunuz ve çadırınızı istediğiniz yere kurunuz.

Sizin için uygun olduğu zaman, kapıda verilen manyetik giriş kartı ile birlikte kayıt masasına giderek görevlilere kayıt olunuz ve üzerinizde seri numarası bulunan katılımcı bilekliğinizi takınız.  Hediye paketinizi alınız.  Giriş kartınız dilediğiniz kadar para yükletiniz.  Kendi güvenliğiniz için, bilekliğinizi festival boyunca çıkarmayınız. Yapılacak çekilişleri bileklik üzerindeki numaralara göre takip ediniz.

Festivalde nakit para kullanılmamaktadır. Lütfen ısrarcı olmayınız.  Giriş kartları kişiye özeldir, harcamalarınızı bununla yapınız.
Harcama sırasında, kart ile  bileklik birlikte geçerlidir. Görevlilerin sorması durumunda bilekliğinizi gösteriniz.
Bilekliğinizin olmaması durumunda harcama yapamayacağınızı hatırlamak isteriz. 

Bir önceki seneden kalma kartlarınızda para yüklü olması durumunuzda, yükleme noktalarındaki görevlileri uyarınız. Bu miktar yeni kartınız yüklenecek ve eski kartınız sizden geri alınacaktır.Kartınıza fazla para yükleme durumunda, kalan bakiyeyi pazar günü, kart yükleme noktalarından geri alabilirsiniz. İçinde kalan miktarı bir sonraki festivalde de harcayabileceğinizi hatırlatmak isteriz. 

Festivalin yapıldığı alanın tamamı  Milli Parktır. Ateş yakılmasına izin verilmeyecektir. Israr edenlere Jandarma yasal işlem yapacaktır.

Festival alanındaki sabit tesisler dışında çok miktarda masa bulunmaktadır.

Festival alanında yiyecek satışı ile ilgili birkaç nokta bulacaksınız. Tüm hizmet alanlarının çalışma saatleri ile ilgili bilgiyi festival alanını tanıtan broşüründe bulabileceksiniz. Büfe-Market fiyatına yakın fiyatlarda,  alkollü-alkolsüz içecek, sigara, kuruyemiş, cips gibi ürünleri satın alabileceksiniz.

Yemek Seçenekleri,
  • Izgaracı-Her türlü ızgara ekmek arası olarak satın alınabilecektir.
  • Gözleme-Kendi yerinde hizmet edecektir. Ayrıca bu alan sabahları sandart kahvaltı, gün içinde de tabaklanmış meze ve meyva satışı yapacaktır.
  • Pide-Çorba- Restoranın içinde bağımsız olarak hizmet edecektir.
  • Restoran-Kendine özgü çeşit ve fiyatları ile hizmet edecektir. Bu alan ayrıca açık büfe kahvaltı hizmeti de verecektir.
  • Göl Restoran-Göl içinde ve dubalar üzerinde bulunan restorana sal ile ulaşılmaktadır. Kendine özgü fiyatlarla hizmet edecektir.
Her iki restoran için de, akşam yemeği için önceden rezervasyon yaptırınız.

Tüm bu hizmetler ilave olarak, alanda bisiklet kiralama, su taksi, tekne gibi özel hizmetlerde bulacaksınız. Ücreti karşılığı tamamından yararlanmanız mümkündür.

Sizin rahatınız ve düzeniniz için mutlaka görevlilerin uyarılarını dikkate alınız.

İyi eğlenceler!
Bu sayfa 6970 kez görüntülenmiştir.