10. Türkiye Emok Festivali
 Ana Sayfa
 İletişim
 Duyurular
Türkiye Motosiklet Festivali`nde çoştuk, motosikletli hayatı kutladık

 Enduro Motosiklet Spor Kulubü, EMOK`un kurulduğu yıldan bugüne düzenli olarak yürüttüğü faaliyetlerden olan "EMOK - Türkiye Motosiklet Festivali", ülkemizin dört bir yanından ve yurtdışından gelen motosikletseverleri 7. defa doğa ile iç içe bir atmosferde buluşturdu.

Motosiklet kullanıcıları arasında doğaya ve çevreye saygıyı, ülkemizi ve insanımızı yeniden keşfetmeyi özendiren festival, artan katılımcı sayısıyla motosiklet fuarlarına alternatif bir ortam da sunuyor. Doğa ile içiçe olmanın yanı sıra festivale katılan firmaların standlarında her türlü sorularına yanıt bulabiliyorlar.

2002 yılından bu yana Anadolu`nun farklı  coğrafyalarında gerçekleştirilen EMOK Türkiye Motosiklet Festivali bu yıl 3-6 Temmuz 2008 tarihlerinde Bilecik`in Pazaryeri ilçesi yakınlarındaki Küçükelmalı köyünde gerçekti. Festivalin yer seçimi yapılırken organizasyona uygunluğu yanında üç büyük şehirden ulaşımda kolaylık, doğal, kültürel ve tarihi zenginlik özellikleri ön planda tutuldu.

7. Türkiye Motosiklet Festivali, kültürel ve tarihi varlıklarımızı tanımaya yönelik  "Coğrafya Safari", motosiklet sürüş becerilerini sergilemeye olanak sağlayan "Yavaş Gitme Yarışı", "Delikanlı Yarışı", "Sallanan Toplar", "Halat Çekme" gibi çeşitli oyunlar, konserler ve geziler ile yine dopdolu geçti.
Bu sayfa 8329 kez görüntülenmiştir.