10. Türkiye Emok Festivali
 Ana Sayfa
 İletişim
 Duyurular

EMOK – MOTOBİT
Motosiklet Kıyafet ve Aksesuarları Bitpazarı
15 Nisan 2012 – Pazar günü,
saat 12:00 – 17:00 arası, EMOK Lokalinde

EMOK MOTOBİT Nedir ?
Tüm motosiklet kullanıcılarına açık, kullanılmış veya kullanılmamış her türlü
  • motosiket kıyafeti,
  • motosiklet kaskı,
  • motosiklet aksesuarı ve malzemelerinin,
  • kamp, outdoor ve dolaylı dahi olsa,  motosiklet ve motorculukla alakalı her şeyin doğrudan sahibinden satıldığı bir çeşit bit pazarıdır.
  • Alıp da bir türlü kullanamadığınız aksesuarlarınızı,
  • büyük veya küçük geldiği için artık giyemediğiniz motor kıyafetlerinizi
  • sürekli görmekten, giymekten artık sıkıldığınız malzemelerinizi
  • motor değiştirdiğiniz için elinizde atıl kalan eşyalarınızı, aksesuarlarınızı GETİRİN, SATIN….
Sizde fazla olan, işe yaramayan, dolapta yer işgal eden bu malzemeler aslında başka bir motosiklet kullanıcısının tam da aradığı, tam da ihtiyacı olan malzemeler olabilir. Belirleyeceğiniz çok makul bedel ile hem evinizde atıl duran eşyalar bir değer kazanmış olur, hem yeni sahibinin bir ihtiyacı karşılanmış olur, hem de siz belki de başka bir motosiklet ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir miktar para kazanmış olursunuz.
Aynı şekilde siz de, uzun zamandır aradığınız bir aksesuarı, mağazada pahalı olduğu için alamadığınız bir motosiklet çantasını, niyetlenip de bir türlü alamadığınız yedek kaskı, eldiveni, montu ve daha birçok şeyi, hem de çok makul bedelle bulabilirsiniz. Satacak bir şeyiniz olmasa da, ilginizi çekecek birçok şey mutlaka vardır.
Ayrıca evde itina ile hazırlanmış kek, börek, salata vb. yiyeceklerimiz de, hem alış veriş keyfinizi arttırmak, hem de pazar sabahınıza lezzetli bir başlangıç yapmak için kermes usulüyle beğenilerinize sunulacaktır.
Malzemelerinizi satmak düşündüğünüzden çok daha kolay. Lokalimizden, makbuz karşılığında yapacağınız 25TL ödeme ile alacağınız MOTOBIT SATICI KARTI malzemelerinizi sergileyip satmanız için yeterli olacaktır. Satış işlemlerinden hiçbir kişi ve kurum komisyon vb. ücret almayacaktır. Amacımız, aynı hobiyi paylaştığımız dostlarımızla bir araya gelmek, yeni dostluklar edinmek, bu arada dolapların kuytu köşelerinde mahzun kalmış eşyalara, yeni sahipler edindirmektir.
Eşyalarınızı; motorunuzun üzerinde, arabanızın bagajında, portatif masa – sandalyenizin üzerinde, yere sereceğiniz bir karton üzerinde sergileyebilirsiniz. Sergileme için işinize yarayacağını düşündüğünüz malzemenizi de yanınızda getirmenizi tavsiye ederiz.
EMOK MOTOBİT aktivitesinin keyifli bir buluşma ve yeni dostluklar edinmenin yanı sıra, hem alıcı hem satıcı için de faydalı olabilmesi için, satılacak malzemelerin gerçek anlamda cazip ve uygun bedellerle fiyatlandırılması gerektiğini düşünüyor ve tavsiye ediyoruz…
Tüm motosiklet sevdalılarını, 15 Nisan Pazar günü EMOK MOTOBİT’e bekliyoruz…
Her türlü soru – görüş ve önerileriniz için; kaya@gucmen.com adresine mail atabilirsiniz. Mailinizin konu kısmına EMOK MOTOBİT yazarak, mesajınıza daha çabuk cevap alabilirsiniz.  EMOK Lokali, Atatürk Oto Sanayi Sitesi - Maslak'ta yeni yerindedir... Ulaşım krokisi ve diğer detaylar, kısa süre sonra www.emok.org sitesinde yer alacaktır…
Bu sayfa 25299 kez görüntülenmiştir.